První polovina knihy na mě působila spíš výplňově, naštěstí byl zbytek lepší. Místo aby předchozí díl rozmotala, zauzlovala autorka dějové linky ještě víc a zazdila tak pocit, že se hrdinové kdy dočkají šťastného života až do smrti.
První polovina knihy na mě působila spíš výplňově, naštěstí byl zbytek lepší. Místo aby předchozí díl rozmotala, zauzlovala autorka dějové linky ještě víc a zazdila tak pocit, že se hrdinové kdy dočkají šťastného života až do smrti.