Po dočtení mám pocit, že vše bude ještě mnohem zamotanější. Je vidět, že předchozí díl byl hlavně o expozici postav. I přes trochu předvídatelné zakončení příjemné čtení.
Po dočtení mám pocit, že vše bude ještě mnohem zamotanější. Je vidět, že předchozí díl byl hlavně o expozici postav. I přes trochu předvídatelné zakončení příjemné čtení.